ÇAĞRI MERKEZİ
  • 0 (216) 661 66 66
  • info@posterayagi.com

Poster ayağı; 17'lik Bantsız Mukava ayaklı poster standı veya poster panosuna mı ihtiyacınız var? Web sitemiz üzerinden poster ayağı modelini seçip satın alabilirsiniz.

Poster Ayağı | 17'lik Bantsız Mukava Ayaklı Poster Standı

ÜRÜN ÜRETİM & SATIŞ DETAYI

ÜRÜN ADI : Poster Ayağı | 17'lik Mukava
ÜRÜN KODU : 410
PAKET ADETİ : 100
ÜRETİCİ MARKA : HER BOY KOLİ
ONLİNE SATIŞ : Şimdi SATIN AL
SİPARİŞ HATTI : 0216 661 66 66
KARGO : 150 TL. ve Üzeri Kargo Ücretiniz Tarafımızca Karşılanmaktadır.
NOT : Şehirler Arası Gönderimlerde Ambar Ücreti Alıcıya Aittir. istanbul İçi Kamyon Bazında Teslimatlar Tarafımıza Aittir

Poster Ayağı

Poster Ayağı fiyat ve istekleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uygun Fiyatlı poster ayağı, ucuz poster ayağı, Fotoblok poster ayağı, Acil poster ayağı, uygun poster ayağı, ucuz poster ayağı, poster ayağı fiyatı, karton poster ayağı, poster ayağı baskı

Karton Poster Ayağı Fiyatları

Poster Ayağı fiyat Karton ayaklar kendi imalatımız olup mukavva, mikrodopel ve Mukava beyaz veya farklı renklerde kartondan yapılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde ve yüksek adetlerde özel fason üretimde yapabiliriz. Siparişler özel kesim olup kargo ile tüm türkiye’ye gönderilmektedir.

Poster Ayağı (Ayaklı Poster) Nedir? Kullanım Alanları

Poster Ayağı (Ayaklı Poster) pano; alüminyum tekli ya da ikili ayaklardan oluşan üzerinde faklı ebatlardan üretilen panolar ile görsellerin tanıtımının yapılmasını sağlayan display ürünüdür. Genelde iç mekan için tasarlanmış ürünlerdir. Uzun görünümlü olması sayesinde dikkat çekebilmektedir.
Kalın mukavvadan yapılan fotoblok ayakları müşteri tarafından ayak haline getirilir.
Ayak ön yüzeyine çift taraflı bant ile görsel yapıştırılır.

Poster Panosu Nedir, Poster Panosu Kullanım Alanları ve İşlevleri

Ayaklı poster pano, Oluklu mukava tekli ya da ikili ayaklardan oluşan üzerinde faklı ebatlardan üretilen panolar ile görsellerin tanıtımının yapılmasını sağlayan display ürünüdür. Genelde iç mekan için tasarlanmış ürünlerdir. Uzun görünümlü olması sayesinde dikkat çekebilmektedir. poster pano; birçok çeşidi bulunan ayaklı poster pano ürünleri genellikle reklam yapılan fuar, kongre ve kültür merkezi, avm, sinema salonu vb. yerlerde tercih edilen bir üründür. Klasik görünümlü ayaklı poster panolar tek taraflı olabileceği gibi çift taraflı da olabilmektedir. Ayrıca boyutları açısından da birbirlerinden farklılık gösterebilirler. Ayaklı poster pano; cafe ve restoranlarda da oldukça kullanılır. Farklı özelliklere sahip olan bu poster panolar farklı ebatlarda da üretilmektedir. Sinema, tiyatro gibi yerlerde film tanıtımlarında yine ayaklı poster pano çeşitlerinin kullanıldığı sıklıkla görülmektedir. İç mekanda tercih edilen bu panolar yağışlı ve rüzgarlı havalarda dış mekanda pek tercih edilmezler. Bunun da sebebi dış mekan için uygun şekilde tasarlanmamalarından kaynaklanmaktadır. Dış mekanda yağmur, kar ya da aşırı güneşe maruz kalma olabileceği için bu panolar hava şartlarından kolaylıkla etkilenerek deforme olabilir. İhtiyaca uygun şekilde tasarlanmış olan ayaklı poster panolar sayesinde tanıtım yapmak bir hayli kolaylaşır. Bunun yanı sıra ayaklı totem poster ismi verilen ayaklı poster panolar imza günlerinde ya da restoranların menülerinde tanıtım sağlar. Uzun görünümünün olmasından dolayı kolayca dikkat çekebilmektedir.

Ayaklı Poster Pano Türleri Nelerdir?

Poster panoların birçok farklı alanlarda kullanıldığını görülmektedir. Farklı alanlara hizmet eden bu ayaklı poster pano türleri biçim ve şekil olarak da kullanım alanına göre farklılık gösterir. Oval şekilde tasarlanmış olan ayaklı biçimleri olduğu gibi dikdörtgen şekilde tasarlanmış olan ayaklı biçimlere de sahip olmak mümkün olmaktadır. Reklam amaçlı kullanılan bu panolar dikkat çekici özelliğe sahip olmasından ötürü tercih edilmektedir. Bu yüzden ihtiyacınıza en uygun olan ayaklı poster pano seçildikten sonra yapılması gereken en önemli konulardan birisi de panonun üzerindeki afişin kendini en iyi şekilde göstermesini sağlamaktır.

Ayaklı Poster Pano Çeşitleri Nelerdir?

Farklı alanlara hizmet eden Ayaklı poster panolar, biçim ve şekil olarak da kullanım alanına göre farklılık göstermektedirler. Oval şekilde tasarlanmış olan ayaklı biçimleri olduğu gibi dikdörtgen şekilde tasarlanmış olan ayaklı biçimleri de yapılmaktadır. Reklam amaçlı kullanıldıkları için ve dikkat çekici özelliği olduğundan tercih edilmektedirler. Tek katlıların yanı sıra çift katlı olan modellere de kolaylıkla erişebilmektedir. Klasik görünümlü ayaklı poster panolar tek taraflı olabileceği gibi çift taraflı da olabilmektedir. Ayrıca boyutları açısından da birbirlerinden farklılık gösterebilirler. Ayrıca ayaklı totem poster pano türleri de vardır. Bunların da boyutları yine diğer panolar gibi farklılık gösterir. Mekanın boyutuna ve kullanılacak yere uygun olan ebat tercih edilir. Daha sağlıklı reklam yapmak da bu sayede mümkün olacaktır.

Ayaklı Poster Panoların Kullanıldığı Alanlar

Genellikle modern yerlerde şövale Ayaklı poster pano türünün tercih edildiği görülmektedir. Bu şövaleler sayesinde üzerindeki afişin de değiştirilmesi oldukça kolay olmaktadır. Farklı boyutlarda şövale türlerinden birisi tercih edildiğinde amaca ulaşmak daha kolay olacaktır. Sinema, tiyatro gibi yerlerde ayaklı poster pano çeşitlerinin kullanıldığı sıklıkla görülmektedir. İç mekanda tercih edilen bu panolar yağışlı ve rüzgarlı havalarda dış mekanda pek tercih edilmemektedirler. Bunun sebebi ise dış mekan için uygun şekilde tasarlanmamalarından kaynaklanmaktadır. Dış mekanda yağmur, kar ya da aşırı güneşe maruz kalma olabileceği için bu panolar hava şartlarından kolaylıkla etkilenerek deforme olabilir. Farklı boyutlarda olan ayaklı panoların ikili ya da tekli biçimleri de bulunur. İhtiyaca uygun şekilde tasarlanmış olan ayaklı poster panolar sayesinde tanıtım yapmak bir hayli kolaylaşır. Kullanılan poster panoların birçok farklı alanlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Birçok çeşidi bulunan ayaklı poster pano ürünleri genellikle reklam yapılan sinema salonları, tiyatro, fuar, kongre ve kültür merkezi, ve alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ayaklı poster panolar kafe ve restoranlarda da fiyat listesi (menü) ve yiyecek ürünlerin tanıtımında da kullanılmaktadır.

Üretici Firma Bilgilerimiz

2007 Yılında e-ticaret faaliyetlerine başlayan HER BOY KOLİ farklı sektörlerdeki üretim ve dağıtım firmalarının talepleri doğrultusunda siparişe yönelik koli, kutu, gıda kolileri, ve ambalaj malzemeleri üretimi yapmakla beraber koli,kutu,karton çanta ,balonlu naylon,köşe kartonu,taşıma kolileri, Poster Ayağı muhtelif ambalaj malzemelerinin satışın www.herboykoli.com web sayfasından online gerçekleştirmektedir.