ÇAĞRI MERKEZİ
  • 0 (216) 661 66 66
  • info@posterayagi.com

Poster Ayağı Nedir?

Poster Ayağı veya Karton Ayak; tanıtım amaçlı iç veya dış mekanlarda ayakta durmasını sağlayan en ekonomik ayak çeşidi karton ayak, üretici fiyatları ile satışa sunulan bir üründür.
Poster Ayağı fiyat ve istekleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uygun Fiyatlı poster ayağı, ucuz poster ayağı, Fotoblok poster ayağı, Acil poster ayağı, uygun poster ayağı, ucuz poster ayağı, poster ayağı fiyatı, karton poster ayağı, poster ayağı baskı

Karton Poster Ayağı Fiyatları

Poster Ayağı fiyat Karton ayaklar kendi imalatımız olup mukavva, mikrodopel ve oluklu beyaz veya farklı renklerde kartondan yapılmaktadır. İstediğiniz ölçülerde ve yüksek adetlerde özel fason üretimde yapabiliriz. Siparişler özel kesim olup kargo ile tüm türkiye’ye gönderilmektedir.

Poster Ayağı (Ayaklı Poster) Nedir? Kullanım Alanları

Poster Ayağı (Ayaklı Poster) pano; alüminyum tekli ya da ikili ayaklardan oluşan üzerinde faklı ebatlardan üretilen panolar ile görsellerin tanıtımının yapılmasını sağlayan display ürünüdür. Genelde iç mekan için tasarlanmış ürünlerdir. Uzun görünümlü olması sayesinde dikkat çekebilmektedir.
Kalın mukavvadan yapılan fotoblok ayakları müşteri tarafından ayak haline getirilir.
Ayak ön yüzeyine çift taraflı bant ile görsel yapıştırılır.

Üretici Firma Bilgilerimiz

2007 Yılında e-ticaret faaliyetlerine başlayan HER BOY KOLİ farklı sektörlerdeki üretim ve dağıtım firmalarının talepleri doğrultusunda siparişe yönelik koli, kutu, gıda kolileri, ve ambalaj malzemeleri üretimi yapmakla beraber koli,kutu,karton çanta ,balonlu naylon,köşe kartonu,taşıma kolileri, Poster Ayağı muhtelif ambalaj malzemelerinin satışın www.herboykoli.com web sayfasından online gerçekleştirmektedir.